Oceni ta prispevek
(0 glasov)

ND Gorica v gosteh do točke po preobratu

Od Objavljeno Julij 29, 2018

Nogometaši Gorice so v petek gostovali v Celju. Domači so začeli bolje, zadeli okvir vrat in imeli posest na svoji strani. Prevlado je v 39. minuti kronal Požeg Vancaš, v 42. minuti pa povišal Lotrič. Drugi polčas je Gorica strnila svoje vrste, in v 67. minuti je zadel Andrija Filipović, ki je prejel lepo podajo v prostor in premagal domačega vratarja in zaostanek zmanjšal na 2:1. Vrhunec tekme pa v 86. minut, ko je Semir Smajlagić z velike razdalje sprožil močan strel in s pravim evrogolom postavil končni rezultat 2:2. Kaj je trener modrobelih Miran Srebrnič povedal fantom po zaostanku po prvem polčasu?

Imeli smo priložnost zmagati, a na koncu je rezultat realen, je še dodal goriški strateg. Ponovno je zadetek dosegel Filipovič, ki s tem nadaljuje svoj strelski niz, poteza tekme pa je bil gol Smajlagića z velike razdalje:
V Gorico sedaj prihaja Triglav Kranj, tekma se bo v novogoriškem športnem parku odvila prihodnji ponedeljek. (foto: Foto Lado)

Prebrano 695 krat Nazadnje urejano na 0, 29.07.2018 11:47

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300