Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Novogoričanke še brez izgubljenega niza

Od Objavljeno Oktober 29, 2018

Včerajšnjo tekmo med Goričani in Domžalčani je odplaknil dež, zaradi razmočenega igrišča v Domžalah, se je glavni sodnik odločil, da pogoji za igranje niso izpolnjeni, zato je tekma prestavljena na 7. november, v sredo pa bo ND Gorica proti Muri skušala preobrniti prednost treh zadetkov, ki jih je Mura dosegla na prvi tekmi v Novi Gorici.

Sedaj pa k odbojki, v tretjem krogu 1. lige so Novogoričanke še tretjič zapored slavile, tokrat na domačem igrišču, kjer so v soboto gostile Luko Koper in po pokalni v gosteh proti isti ekipi osvojile še prvenstveno zmago. Koprčankam v vseh treh nizih ni uspelo doseči meje 15 točk, zato je bil s predstavo varovank zadovoljen trener goriških strel, Vasja Samec Lipicer:

Bliža se tekma v evropskem pokalu Challenge, kjer letos tekmujejo Novogoričanke, v prvi polovici novembra se bodo v 2. krogu pomerile s slovaško ekipo Strabag iz Bratislave.

Odbojkarice Geni Volley-a tako v soboto ponovno čaka tekma v domači dvorani, proti novinkam v 1.A ligi, ekipi Calcit volley II.

V soboto so slavili tudi kanalski odbojkarji, ki so bili tokrat v gosteh s 3:2 v nizih uspešnejši od ekipe Šoštanj Topolšica. Za obe ekipi je bila to pomembna tekma, saj sta doslej zmagali po enkrat, obetali pa sta si tudi nove točke in višje mesto na prvenstveni lestvici. Na tekmi je odločal peti niz, ki je bil do konca nepredvidljiv. Ekipi sta se izmenjavali v vodstvu in na koncu se je po podaljšku zmage veselila gostujoča ekipa. V soboto se odbojkarji Salonit Anhovega odpravljajo v Mursko Soboto, kje jih v 4. krogu čaka ekipa Panvita Pomgrad, prihodnji torek pa domač derbi v pokalu, saj se bodo za četrtfinale spopadli v Prvačini z ekipo Geni Volley.

In še k ajdovskim rokometašicam. Napeto do zadnje minute je bilo v soboto v Ljubljani, kjer se je v zadnjih minutah zmaga izmuznila Mlinarkam. Ljubljančanke so se borile do zadnjega in kljub 5 zadetkom prednosti uspele izid izenačiti, tako da se je tekma končala z delitivjo točk, 25:25.

Prebrano 118 krat Nazadnje urejano na 0, 29.10.2018 14:34

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300