Oceni ta prispevek
(0 glasov)

ND Gorica do točke, "goriške strele" ponovno prepričljive

Od Objavljeno November 05, 2018

Goričani so v soboto v športnem parku gostili Velenjčane in iztržili točko. Povedli so gostje v 22. minuti, le 5 minut kasneje pa je v režiji Lipuščka stekla akcija za izenačenje, po odvzeti žogo, je podal Smajlagiću, ki je bil hitrejši od velenjskih branilcev in zadel za izenačenje, kar je bil tudi izidi prvega polčasa. Tudi v drugem so povedli gostje v 64. minuti, ko je bil po podaji iz kota z glavo ponovno uspešen Tučić. Izid tekme pa je v 78. minuti postavil Osuji z 11-metrov, potem ko je sodnik dosodil prekršek nad Smajlagičem.

je povedal trener Goričanov, Miran Srebrnič. Goričani so s tem prekinili niz treh zaporednih porazov. Branilec Žiga Lipušček:

Gorico, ki ostaja na 3. mestu namreč že v sredo čaka prestavljena tekma z Domžalčani.

Odbojkarjice Geni Volley nadaljujejo z nizom neporaženosti. V soboto so Novogoričanke gostile ekipo Calcit Volley 2 in ponovno slavile s 3 : 0. V prvenstvu tako še vedno ostajajo brez oddanega niza. Goriške strele v četrtek čaka prva tekma še na evropskem parketu, kjer se bodo v pokalu Challenge najprej pomerile z ekipo Strabag iz Bratislave. Slabše je kazalo kanalskim odbojkarjem, ki so včeraj v Murski Soboti proti Panviti Pomgrad uspeli tekmo obrniti v svojo korist. Prva dva niza so dobili gostitelji, nato pa so Kanalci stopili na plin, tekmo je v petem nizu s prvo zaključno žogo izkoristil kapetan Salonita Dejan Čabarkapa in dobre dve uri trajajoče srečanje se je zaključilo z 2:3. Salonit ostaja na 4. mestu, priložnost za tri točke pa bo to soboto, ko v Kanal prihaja zadnja na lestvici, ekipa iz Črnuč. Sicer pa se že jutri obeta primorski pokalni derbi med Kanalci in Novogoričani, ki so letos v 2. ligi še neporaženi. Prva četrtfinalna tekma se bo odvila v Prvačini.

Uspešne so bile ta konec tedna tudi Mlinarke, ki so v soboto na domačem terenu premagale rokometašice s Ptuja s kar 28: 15. Foto: Foto Lado

Prebrano 77 krat Nazadnje urejano na 0, 05.11.2018 16:21

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300