Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Derbi kroga kanalskim odbojkarjem, Novogoričanke prvič oddale niz

Od Objavljeno November 26, 2018

Na slalomuv ZDA je včeraj po prvem polčasu odlično kazalo novogoričanki Ani Bucik, ki se je s štartno številko 17 v zahtevnih razmerah uvrstila na 9 mesto, a se finale ni iztekel po pričakovanjih, saj je naredila napako in odstopila.

Po pričakovanjih se ni izteklo niti včeraj v novogoriškem športnem parku, kjer je ND Gorica gostila Aluminiju iz Kidričevega in klonila z rezutlatom 0:1, osmoljenec tekme je bil Osuji, ki v prvrm polčasu ni vnovčil strela z bele točke.

je povedal goriški strateg Miran Srebrnič. Goričani so s porazom padli na sedmo mesto, priložnost za dvig bo že to kolo proti Krčanom, ki so trenutno zadnjeuvrščeni na lestvici.

So pa bili ta konec tedna uspešnejši odbojkarji. V derbiju kroga so doma gostili Mariborčane, ki so letos klonili le še proti prvouvrščenemu ACH Volley. Kanalski odbojkarji so slavili s 3:0. Trener Igor Šimunčič:

Ob spodrsljaju Calcita, ki je v gosteh izgubil proti zadnjeuvrščenim na lestvici, Črnučam, so Kanalci skočili na 3. mesto. V soboto gostujejo v Kranju, kjer jih čaka Hiša na kolesih.

Tudi odbojkarice GEN-I Volley so se včeraj spopadle z Mariborčanakami, sicer v gosteh in prvič v sezoni oddale niz oziroma 2. Tekma se je zaključila s 2:3

je povedal trener Novogoričank, Vasja Samec. V četrtek prihajajo v Novo Gorico finski Kangasala, saj čaka goriške strele prva tekma v 16 finala evropskega pokala Challenge.