Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Črni niz prekinjen, v Gorici klonili 3. uvrščeni Domžalčani

Od Objavljeno Marec 18, 2019

2:1 je pokazala tabla v novogoriškem športnem parku včeraj ob koncu srečanja Gorice in Domžal in končno so se domači nogometaši veselili zmage, ki je niso okusili že od 7. oktobra, ko so bili na gostovanju v Kranju boljši z 2:4. Tretjeuvščeni Domžalčani so sicer povedli - gledalci so vse tri zadetke videli v drugem polčasu - v 61. minuti pa je nato izenačil Semir Smajlagič, po podaji Etiena Velikonje. Že 8 minut kasneje pa je Andrija Filipović dosegel zmagoviti zadetek:

Gorica se je sedaj iz 9. povzpela na 7. mesto prvenstvene lestvice, pred varovanci Nermina Bašića je sedaj reprezentančni premor, v izbrano vrsto je bil vpoklican tudi vratar Gorice, Grega Sorčan. 30. marca pa modro-bele čaka gostovanje v Velenju.

(Foto: Foto Lado)

Prebrano 129 krat Nazadnje urejano na 0, 18.03.2019 13:22

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300