Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Kolman: "Časa za popravljanje napak ni veliko"

Od Objavljeno Maj 15, 2019

Novogoriški nogometaši so se na domačem igrišču z Rudarjem razšli z enakim rezultatom kot pred tem v Domžalah, z 1:2, in tako ponovno ostali brez tako želenih točk. Velenjčnani so oba zadetka dali že v prvem polčasu, Etien Velikonja pa je v zadnjih minutah dosegel edini gol za gostitelje. Trener Gorice Sašo Kolman je po včerajšnjem porazu dejal, da „sedaj na žalost štejejo le točke“.

Od kranjskega Triglava na 8. mestu Gorico ločita dve točki. Nova priložnost bo v soboto na gostovanju pri Muri, v sredo pa v Novo Gorico prihajajo nogometaši Aluminija.
Zadnji krog bo v Krškem na sporedu 25. maja.