Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Tri točke so v žepu, za "lepoto" pa bo še potrebno počakati

Od Objavljeno Julij 22, 2019

Sežanci so na drugi tekmi pred domačimi gledalci v soboto popravili vtis z uvodne tekme letošnje sezone in Celjane premagali z 1:0, zadetek je v 37 minuti dosegel Leon Sever. Trener sežanskega Tabora, Andrej Razdrh, je v tokratno začetno postavo vnesel več sprememb:

V prvem polčasu so si Sežanci priigrali več priložnosti, tekma je bila pomembna tudi s psihološkega vidika:

Žal pa je sezona kot kaže končana za mladega, 19-letnega Marsela Stareta, ki si je poškodoval levo koleno, podrobnejši pregledi so namreč pokazali, da gre za hujšo poškodbo kot so sprva menili, saj ima strgane križne vezi. Iz igrišča bo odsoten predvidoma od 6 do 8 mesecev. Tabor se bo v nedeljo pomeril s še enim novincem v prvi ligi, ljubljanskim Bravom.

Prebrano 67 krat Nazadnje urejano na 0, 22.07.2019 17:11

Studio

• E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

V ŽIVO: 05 330 28 28

SMS: 041 760 300