Oceni ta prispevek
(0 glasov)

Derbi kroga po drami Mlinarkam

Od Objavljeno Februar 20, 2020

Ajdovske rokometašice so včeraj gostile Žalčanke v derbiju kroga, ki je izpolnil pričakovanja navijačev z borbo do zadnje minute in končno zmago za en sam gol 23:22.

Gostje so dobro začele in po prvem polčasu vodile, v drugem delu pa so Mlinarke strnile vrste v obrambi in uspele tekmo obrniti v svojo korist. Odločila je neizmerna želja in borba v obrambi, je bila zmage v derbiju vesela kapetanka Maja Svetnik

Najboljši strelki pri Mlinarkah sta bili Nataša Janković Rustja s šestimi in Dominika Mrmolja s petimi goli. Odločila pa je boljša obramba, pravi trener Dean Kovšca

Mlinarke ostajajo na vrhu s Krimovkami, prihodnjo soboto se odpravljajo na gostovanje k četrtouvrščenim Celjankam.