Oceni ta prispevek
(1 glas)

Dan "D" za goriške nogometaše v četrtek v Kranju

Od Objavljeno Julij 27, 2020

Novogoriški športni park je včeraj po dolgem času občutil nogometni utrip prvoligaške tekme, ki je pritegnil številne gledalce. ND Gorica se bori za povratek v 1. ligo s Triglavom, odločitev bo po včerajšnjem remiju 1:1 padla v četrtek v Kranju.

Prvo srečanje kvalifikacijskih tekem za prvo ligo je včeraj gostila Gorica. Oba zadetka sta padla v prvem polčasu. Povedli so Goričani, v 27. minuti je gostujočega vratarja premagal domači kapetan, Bede Amarachi Osuji. Že čez tri minute pa je izid izenačil in postavil izid tekme Kristjan Arh Česen. Trener modrobelih, Borivoje Lučić ocenjuje, da je bila tekma čvrsta, agresivna in borbena

Medtem ko so Kranjčani v prvi ligi imeli visok tekmovalni tempo, pa Goričanom nekoliko manjka ritma, saj so zadnjo prvenstveno tekmo druge lige po zimskem premoru odigrali v začetku marca, nato je prišla epidemija, NZS pa je razglasila konec sezone.
„Triglav ima svoje prednosti, mi pa svoje, in v četrtek jih bomo poskušali izkoristiti,“ dodaja Lučić, ki vabi navijče modrobelih v Kranj.

(Foto: Sašo Batič/Fotolado)