Oceni ta prispevek
(0 glasov)

V sredo v Novi Gorici srečanje med prvo- in zadnjeuvrščeno ekipo

Od Objavljeno Oktober 26, 2020

Sežanski stadion Rajka Štolfe tudi po včerajšnjem gostovanju Olimpije ostaja neosvojljiva utrdba, Kraševci pa so zmagi nad Olimpijo in ob razpletu ostalih tekem skočili na sam vrh lestvice s 15 točkami. Goričani so bili v soboto na pragu zmage, a se ob koncu tekme v Celju morali zadovoljiti s točko.

Po 11-metrovki v 11. minuti za Ljubljančane in vodstvu z 0:1, je nato Aldair Djalo zadel za izenačenje v 16. in za zmago v 68. minuti tekme. Trener Goran Stanković

Stanković ima zaenkrat na voljo vse igralce, v 9. krogu, to sredo, se bosta tako srečali trenutno prvo in zadnjeuvrščeno moštvo na lestvici, saj so Goričani po remiju v Celju na repu lestvice s petimi točkami.

Modro-beli so v soboto gostovali v Celju in bili na pragu druge letošnje zmage. Trener, Gordan Petrić, tokrat zaradi slabega počutja ni računal na Tjaša Begića in Mathiasa Oyewusija, Luka Volarič je manjkal zaradi lažje poškodbe, v karanteni pa ostajata Matija Širok in Uroš Likar. Za Gorico je ob izteku polčasa zadel Mevlja. Gorica je imela še nekaj priložnosti za povišanje vodstva, 52. minuti je tudi Velikonja po strelu z glavo zadel okvir vrat. Gostom se je že nasmihala zmaga, a so v 90. minuti Celjani iztržili 11-metrovko in vrtnice so se morale zadovoljiti s točko.

(Foto: FB NK TABOR Sežana)